استودیو ضبط، میکس و مستر

استودیو ی هم آوای ترانه با کادری مجرب و مجهز به سیستم حرفه ای و با فراگیری از به روز ترین متد های صدابرداری یکی از معدود استودیو هایی است که بطور تخصصی در زمینه ی موسیقی فعالیت دارد.

در کنار تجهیزات کاملا حرفه ای، تمامی تکنسین های صدابرداری علاوه بر دانش صدا، کارشناس موسیقی بوده و این امر باعث می شود که کسانی که برای نخستین بار میخواهند کاری را در استودیو ضبط کنند با بهره گیری از دانش آنها می توانند در نهایت کاری با کیفیت بسیار عالی دریافت کنند.

در نتیجه با توجه به موارد ذکر شده دوستان و هنرمندان حرفه ای میتوانند به راحتی با اپراتور برای بهبود بخشیدن به کار خود ارتباط برقرار کرده و با روابط متقابل، صدابرداری، میکس و مستر به راحتی انجام شود.

همچنین در استودیو هم آوای ترانه امکان ضبط انواع دیگری همچون پادکست، نَریشن، دکلمه و.... فراهم میباشد.
در این بخش برای زیر صدای وکال در سورت نداشتن موسیقی هم امکان این وجود دارد که بطور اختصاصی موسیقی ساخته شود و هم از موسیقی های آرشیوی صدا گذاری شود.
شما می توانید در ژانر های مختلف از استودیو‌ی هم آوای ترانه استفاده کنید و به یک خروجی
با کیفیت دست پیدا کنید.
در این استودیو از برند های مطرح دنیا مانند تلفان‌کِن، نیو و ...... بحره برده میشود تا صدایی بسیار با کیفیت به شما ارائه شود
فضای موسسه برای یک خواننده و یا ۴ نفر برای کُرال و یک ساز تا دو یا سه ساز بطور هم زمان مناسب می باشد
شما می توانید تمامی‌ی مراحل از ضبط تا مستر کار خود را به ما بسپارید و یا به انتخاب خود صرفا یکی از مراحل کار خود را در استودیو انجام دهید
مخصوصا مرحله‌ مستر چرا که خیلی از افراد می خواهند میکسِ کارشان خوب مستر شده و در پخش خوب صدا بدهد که این موضوع نیاز به تجهیزات و تجربه‌ کافی دارد.

شماره تماس های استودیو:

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت