درباره ما

درباره ما

مسئولین موسسه موسیقی هم آوای ترانه

علی فرین‎کیا

علی فرین‎کیا

علی فرین کیا در سال ۱۳۶۵ در شهر تهران متولد شد. وی موسیقی را از سال ۱۳۸۱ نزد استاد سنتور خود جناب آقای اطهری نژاد شروع کرد، سپس دوره های آموزشی سلفژ و آواز را فرا گرفت ودر نهایت پس از قبولی در آزمون نهایی با پیوستن به گروه شایان به اجرای خود ادامه داد. او تا سال ۱۳۸۷ در گروه شایان فعالیت داشته و در حدود ۶۰۰ اجرای تلویزیونی و صحنه ای همراهشان بوده است. در همین مدت با استاد اصغری ماسوله تئاتر و حرکات موزون هم کار کرده است. در سال ۱۳۸۵ وارد دانشگاه موسیقی در مقطع فوق دیپلم و هم اکنون فارغ التحصیل لیسانس موسیقی جهانی در گرایش نوازندگی ساز ساکسفون می باشد. همچنین در سال ۱۳۸۷ با تشکیل گروه قاصدک و فرشته آزادی در زمینه سلفژ، تئوری موسیقی، آواز و فن بیان به نوجوانان، اجرای متعددی در جشنواره های مختلف داشته و در جشنواره سروده های محله به رهبری و سرپرستی ایشان کسب امتیاز نموده اند. سپس در سال ۱۳۸۸ با جمع آوری تعدادی خردسال ۵ و ۶ ساله گروه همخوانی خانه فرهنگ مهر آور تشکیل شد. علاوه براین به اجراهای متعددی در نواختن ساکسفون در سال ۱۳۸۸ در گروه فروهر، در سال ۱۳۸۹ در حین خدمت مقدس سربازی در کنار یگان موزیک نیروی هوایی ارتش در بیت رهبری نزد مقام معظم رهبری و همکاری های متعدد با گروه های تئاتر مثل نمایش عروسکی فاوست به کارگردانی آقای حسینی در سال ۱۳۹۰ اشاره کرد.اجراهای متعدد در دانشگاه ودر نهایت اجرا با مرتضی پاشایی و مهدی احمدوند واجرای گروه کر دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد ۴ به رهبری استاد شیخ رضایی در تالار وحدت.علی فرین کیا در سال ۱۳۶۵ در شهر تهران متولد شد. وی موسیقی را از سال ۱۳۸۱ نزد استاد سنتور خود جناب آقای اطهری نژاد شروع کرد، سپس دوره های آموزشی سلفژ و آواز را فرا گرفت ودر نهایت پس از قبولی در آزمون نهایی با پیوستن به گروه شایان به اجرای خود ادامه داد. او تا سال ۱۳۸۷ در گروه شایان فعالیت داشته و در حدود ۶۰۰ اجرای تلویزیونی و صحنه ای همراهشان بوده است. در همین مدت با استاد اصغری ماسوله تئاتر و حرکات موزون هم کار کرده است. در سال ۱۳۸۵ وارد دانشگاه موسیقی در مقطع فوق دیپلم و هم اکنون فارغ التحصیل لیسانس موسیقی جهانی در گرایش نوازندگی ساز ساکسفون می باشد. همچنین در سال ۱۳۸۷ با تشکیل گروه قاصدک و فرشته آزادی در زمینه سلفژ، تئوری موسیقی، آواز و فن بیان به نوجوانان، اجرای متعددی در جشنواره های مختلف داشته و در جشنواره سروده های محله به رهبری و سرپرستی ایشان کسب امتیاز نموده اند. سپس در سال ۱۳۸۸ با جمع آوری تعدادی خردسال ۵ و ۶ ساله گروه همخوانی خانه فرهنگ مهر آور تشکیل شد. علاوه براین به اجراهای متعددی در نواختن ساکسفون در سال ۱۳۸۸ در گروه فروهر، در سال ۱۳۸۹ در حین خدمت مقدس سربازی در کنار یگان موزیک نیروی هوایی ارتش در بیت رهبری نزد مقام معظم رهبری و همکاری های متعدد با گروه های تئاتر مثل نمایش عروسکی فاوست به کارگردانی آقای حسینی در سال ۱۳۹۰ اشاره کرد.اجراهای متعدد در دانشگاه ودر نهایت اجرا با مرتضی پاشایی و مهدی احمدوند واجرای گروه کر دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد ۴ به رهبری استاد شیخ رضایی در تالار وحدت جز سوابق ارزشمند این هنرمند محسوب می شود.

سعید رشیدی

سعید رشیدی

از سال ۱۳۶۸ گیتار کلاسیک را در فرهنگ خانه ی اقدسیه نزد استاد سیامک مهاجر آغاز نمودهمچنین تئوری موسیقی را از استاد داوود جعفری فرا آموخت در ادامه در سال ۱۳۷۵ موفق به دریافت مدرک گیتار از تیرینیتی کالج لندن گردید.عضو کانون هنرمندان ایران در سال ۱۳۷۸ و خانه ی موسیقی سال ۱۳۸۳٫

برگزار کننده و عضو فعال مستر کلاس های سرکار خانم لیلی افشار دکتری گیتار ومدرس دانشگاه منفیس امریکا در سالهای ۸۱ و ۸۲٫

تایید شده از وزارت ارشاد به عنوان مدرس گیتار در سال ۱۳۸۵٫

عضویت در گروههای مختلف موسیقی از جمله گروه مهاجر ۱۳۷۶ و گروه چهارفصل ۱۳۷۹ همچنین عضو مؤسسین گروه فروهر ۱۳۸۵٫

تالیف اولین کتاب آموزش گیتار کلاسیک مخصوص نابینایان در سال ۱۳۸۸٫

ایشان طی این سالها در ضمینه ی اجرا , تدریس , نوازندگی در قطعات و آلبوم های موسیقی فعالیتی مستمر داشته اند.

فرید رشیدی

فرید رشیدی

اینجانب فرید رشیدی متولد ۱۳۶۲ از سال ۱۳۷۷ موسیقی را با گیتار فلامین کو نزد استاد حامد پورساعی آغاز نموده ام و در ادامه آواز را نزد استاد محمد رضا صادقی همچنین مبانی آهنگسازی، ارکسترسازیون را با استاد حامد پورسائی و هارمونی جاز را در خدمت استاد میلیکیان , پرکاشن و سازهای کوبهئی را نیز نزد استاد همایون نصیری فرا آموخته و در سال ۱۳۸۵ وارد دانشگاه شده در ابتدا مدرک کاردانی و سپس مدرک کارشناسی خود را دریافت نمودام. - در طول این مدت با گروه های مختلف موسیقی همکاری داشته، همچنین عضو موسسین و سرمایه گزاران گروه موسیقی فروهر که در سال ۱۳۸۸ تشکیل گردید می باشم که تاکنون سه کنسرت در تالار حرکت، فارابی و منظومه خِرد اجرا نموده ایم . -فعالیت اصلی اینجانب در زمینه ی آهنگسازی,تنظیم,میکس و مسترینگ قطعات موسیقی میباشد که تا کنون آلبوم های تمنایی برای بیداری، معرفی، وقتی هستی و وقتی هستی۲ را در کارنامه ی خود ثبت نموده ام. -تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده ام و در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ کارت تدریس از وزارت ارشاد اسلامی گردیدم و در این مدت به عنوان مدرس آواز با اموزشگاه های عالِمی و نوای نی همکاری داشته ام. از سال ۱۳۸۲ به عنوان سرپرست و مدرس گروه های سرود مدارس منطقه چهار همکاری نموده که موفق به کسب رتبه اول در سال های مختلف در این منطقه گردیده ایم.اینجانب از سال ۸۲ تا ۸۵ برای بالا بردن درک احساسی خود وارد تئاتر شدم که در ابتدا با استاد علی یدلاهی(کارگردان و بازیگر تئاتر) و در ادامه نقالی را از استاد داوود فتحلی بیگی(کارگردان و رئیس سابق اداره تئاتر) فرا آموختم, در این سالها اجراهایی در سالن سنگلج,سالن نمایش اداره تئاتر,خانه ی هنرمندان و فارابی داشته ام.

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت