خدمات آوای ترانه

استودیو

هم آوای ترانه دارای استودیو های مجهز ضبط است. شما می‌توانید کارهای تولیدی خود را در موسیقی به استودیو هم‌آوای‌ترانه بسپارید. این استودیو که به تجهیزات با کیفیت و درجه یک مجهز شده است می‌تواند شما را در ضبط و تولید هر چه بهتر شدن کار‌هایتان یاری رساند. این استودیو برای میکس و مستر از پلاگین‌های اورجینال شرکت یونیورسال آودیوُ (UAD)و..... بهره می‌برد که در میکس و مستر بسیار با کیفیت و تاثیر گذار هستند.
علاوه بر استودیو ضبط این موسسه استودیو مجهزی برای تمرین دارد. فضای استودیو‌ی این موسسه حدودا ۳۰ متر و با گنجایش ۱۰ نفر اعضای بَند و گروه می باشد.تهجیزات فراهم شده در این استودیو شامل درامز با سیمبال کامل، پرکاشن از قبیل کونگا(تومبا) بَنگو، کاخُن، ادوات پرکاشن، دف، تنبک، دایره و غیره می باشد.

1620410257.070931-567BD6C8-5B02-4181-A24E-CDAC75F7D8F4
استودیو تمرین

مجوز

از طریق موسسه‌ی هم‌آوای‌ترانه می‌توانید مجوز ترانه، تک آهنگ، آلبوم،نماهنگ(ویدئو کلیپ) تولید شده توسط خودتان یا استودیو هم‌آوای‌ترانه را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت نمایید.
برای این منظور ابتدا مجوز ترانه گرفته می‌شود و سپس موزیک مربوطه بصورت نهایی(مستر شده) به دفتر موسیقی ارسال می‌گردد و در صورت تایید شدن اجازه‌ی نشر این قطعه صادر می‌شود
در هر مرحله، مورد مربوطه توسط موسسه بررسی شده و در صورت نیاز به شما مشاوره داده می‌شود که قبل از ارسال مواردی که از نظر دفتر موسیقی مورد تایید نیستند اصلاح گردیده و سپس ارسال شود که این موضوع بسیار اهمیت دارد چون روند اخذ مجوز را بسیار سریع‌تر می‌کند.
مواردی چون قالب شعری، فالش نبودن صدا و لحن خواننده، رعایت نکات مهم در میکس و مستر و ......

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت