استودیوهای موسسه هم آوای ترانه

استودیو ضبط

شما می‌توانید کارهای تولیدی خود را در موسیقی به استودیو هم‌آوای‌ترانه بسپارید. این استودیو که به تجهیزات با کیفیت و درجه یک مجهز شده است می‌تواند شما را در ضبط و تولید هر چه بهتر شدن کار‌هایتان یاری رساند.
یکی از تفاوت‌های این استودیو داشتن ناظر ضبط برای صدا‌برداری از صدای خواننده و رکورد ساز‌ها است که این ویژگی برای استودیو موسیقی بسیار امر مهمی بشمار می‌رود
یکی دیگر از ویژگی‌های صدا‌برداران استودیو هم‌آوای‌ترانه شناخت انواع ساز‌ها و سبک‌های موسیقی می باشد که در نتیجه حتی اگر افراد آماتور بخواهند کار‌هایشان را ضبط و تولید کنند، نیز در نهایت به یک خروجیِ با کیفیت دست پیدا می‌کنند
این استودیو برای میکس و مستر از پلاگین‌های اورجینال شرکت یونیورسال آودیوُ (UAD)و..... بهره می‌برد که در میکس و مستر بسیار با کیفیت و تاثیر گذار هستند.
همچنین شما می‌توانید یا تمام مراحل تولید یک موزیک را انجام دهید و یا به دلخواه خود یکی از مراحل آهنگ‌سازی و تنظیم- میکس- و یا مستر را با این استودیو کار کنید به عنوان مثال فقط کارتان مستر شود و یا فقط میکس شود یا میکس و مستر و یا فقط آهنگ‌سازی و تنظیم کارتان را به این استودیو بسپارید.

استودیو تمرین

فضای استودیو‌ی این موسسه حدودا ۳۰ متر و با گنجایش ۱۰ نفر اعضای بَند و گروه می باشد .
تهجیزات فراهم شده در این استودیو شامل درامز با سیمبال کامل، پرکاشن از قبیل کونگا(تومبا) بَنگو، کاخُن، ادوات پرکاشن، دف، تنبک، دایره و غیره می باشد.
همچنین پیانو دیجیتال بسیار با کیفیت از برند یاماها و میکروفن های بسیار با کیفیت کمپانی شور که می تواند یک صدای خوب و دلنشین برای شما هنرمندان بوجود بیاورد.
استفاده از یک میکسر آنالوگ و یک میکسر دیجیتال با امکان ضبط هر لاین بصورت جداگانه که خیلی کاربردی می باشد.
در این استودیو بندهای موزیک با سبک‌های پاپ، پاپ کلاسیک، موسیقی اصیل(موسیقی سنتی) و سبک‌های دیگر و همچنین گروه‌های تئاتری که برای تمرین نیاز به جای مناسب دارند می‌توانند تمرین کنند.
از رزومه استودیوی هم آوای ترانه میتوان به تمرین گروه هایی از قبیل احسان خواجه امیری _رستاک حلاج و خیلی از گروه های تازه تاسیس اشاره کرد.
تلاش ما در هم آوای ترانه همواره پیش رفت به جلو در مسیر بهتر شدن است شما نیز می‌توانید در کنار ما این حس خوب را تجربه نمایید.

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت